LDT terapie

Přístroje fotonové terapie využívají přirozené světelné paprsky, které jsou pomocí LED diod přenášeny do kůže. Světlo, které proniká do kůže ve formě fotonů, aktivuje fotoreceptory v buňkách pokožky, které produkují energii pro všechny buněčné součásti a tím vyživuje pokožku.

Světlo využívané při fotonové terapii dokáže vstoupit do nitra buňky a tak pečlivě ošetřit vše od nejjemnějších poranění až po kožní onemocnění jako je psoriáza, herpes, vředy, popáleniny, akné, ale i významně zlepšovat strukturu pleti a redukovat vrásky. Spektrum světla je také velmi účinné při léčbě jizev, ran a řezných poranění.

Fotonová terapie zlepšuje:

  • cirkulaci v pokožce, díky čemuž je pokožka vyvážená
  • brání vzniku pigmentových skvrn
  • bojuje s akné a záněty kůže
  • vyhlazuje jizvy
  • redukuje vrásky (působí i jako prevence proti vráskám)
  • výrazně rozjasňuje a zklidňuje pokožku
  • povzbuzuje imunitní systém pokožky

Vzhledem k tomu, že je tato metoda velice "jemná" může se podstupovat až třikrát týdně, samostatně i v kombinaci s kosmetickým ošetřením.

Červené světlo sjednocuje pokožku, vypíná ji, vyhlazuje vrásky a zároveň předchází vzniku nových, opravuje poškozenou pokožku, uzavírá póry, podporuje tvorbu kolagenu.

Modré světlo takzvaný blue-ray sterilizuje pokožku, ničí bakterie, léčí a předchází akné, zklidňuje podráždění,

Fialové světlo kombinuje účinek červeného a modrého spektra, velice prospěšná při léčbě akné a hojení drobných jizviček.

Žluté světlo dodává energii kožním buňkám, podporuje funkci žláz, zlepšuje zažívání, léčí kožní nemoci, celkově posiluje imunitní systém.

Zelené světlo neutralizuje, vytváří rovnováhu, uvolňuje stres, tonizuje.

Světlo v plném spektru (bílé) proniká hluboko do pokožky, urychluje metabolické funkce tkání, rozkládá usazeniny a nečistoty, zpevňuje povislou pokožku a celkově ji omlazuje.