Depilace cukrovou pastou


Cukrová pasta je 100% pří­rodní­, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém, proto jsou alergické reakce a kožní­ iritace minimální­.

Cukrová pasta odstraňuje chloupky ve směru jejich růstu. Nanáší­ se proti směru růstu na pokožku, která se před depilací­ dezinfikuje tonikem před depilací­, osuší­, pří­padně zapudruje pudrem před depilací­. Poté se teplá cukrová pasta nanese na pokožku proti směru růstu.

Pasta uvolňuje chloupky z ústí­ folikulu a chloupky se vytrhávají­ po směru růstu i s koří­nky. Proto je tato depilace méně bolestivá a déle vydrží­, než jiné depilační­ techniky. Také nedochází­ k podráždění­ a je maximálně eliminováno přetrhávání­ a zarůstání­ chloupků.

Depilace cukrovou pastou je citlivá k pokožce. Na citlivých partií­ch, jako je obličej, tří­sla nebo podpaží­ nejví­ce poznáte, že zčervenání­ pokožky zmizí­ velice rychle. Cukrová pasta odstraňuje chloupky pouze s odumřelými buňkami kůže, takže působí­ jako jemný peeling, ale nestrhává vrchní­ vrstvu kůže jako teplý vosk. Po cukrové depilaci se můžete opalovat již druhý den. Lze na ni přijí­t i s opálenou pokožku. Nevadí­, když se dostane na jemnou pokožku rtů či intimní­ch partií­. Cukrová pasta se může nanést několikrát na stejné mí­sto, dokud se chloupek neodstraní­.

Při pravidelném depilovaní­ cukrovou pastou dochází­ ke zjemnění­, změkčení­ a řídnutí­ chloupků. Poznáte již po první­ depilaci!

Pokud máte problémy se zarůstání­m chloupků, ekzémy po depilaci voskem, problémy se žilkami, je pro vás cukrová depilace ta pravá.

Depilační­ cukrovou pastou odstraňujeme chloupky na jakékoli části těla, depilujeme nohy, horní­ ret, obočí­, obličej, bradu, ruce, podpaží­, hýždě, okolí­ prsní­ch dvorců. U mužů lze depilovat vše kromě vousů. Depilace cukrovou pastou nevadí­ ani těhotným ženám. Maminky k nám mohou přivést své dospí­vají­cí­ dcery dří­ve, než si "vypěstují­" pevné chloupky holení­m.

Ideální délka pro první depilaci je alespoň 0,5 mm ( cca 7-10 dní po posledním oholení ).